Vítáme Vás na internetové prezentaci Stolařství Ryška

Firma Stolařství Ryška z Ivančic působí na českém trhu v oblasti zakázkové výroby nábytku, stolařských prací a truhlářských prací od počátku roku 1999. Od tohoto roku jsme odbavili nespočet zakázkových výrob nábytku, ať už se jednalo o zakázkovou výrobu kuchyňských linek, výrobu vestavěných skříní, ložnice na klíč nebo výrobu venkovního a zahradního nábytku. Většina našich klientů se stala klienty stálými a dodnes využívá našich služeb v oblasti stolařství, truhlářství a zpracování dřeva.

Zakázkovou výrobu nábytku realizujeme pro klienty po celé České republice.

Dominantní činností firmy je zakázková výroba nábytku (výroba kuchyňských linek, vestavěných skříní, pokládání plovoucích podklah, výroba vnitřního i venkovního nábytku - pergoly nebo zahradní materiál, výroba a montáž obložení, interiérových schodišť, zábradlí a v neposlední řadě nářez materiálu). Máte-li zájem o profesionální a precizně odvedenou práci v oblasti zakázkové výroby nábytku, neváhejte nás kontaktovat.

Co Vám můžeme nabídnout v oblasti stolařství a truhlářství?

  • zakázková výroba nábytku, výroba kuchyňských linek
  • výroba vestavěných skříní, dřevěné schodiště
  • výroba vnitřního i venkovního nábytku (pergoly, zahradní materiál)
  • výroba a montáž obložení, zábradlí, nářez materiálů, olepení ABS hranou

Ukázky některých naších prací z oblasti zakázkové výroby nábytku si můžete prohlédnout v sekci „ukázky prací“. Budeme rádi, když se právě vy stanete našimi zákazníky! Nabídneme vám širokou škálu výrobků té nejlepší kvality za skvělé ceny!

Kde najdete naše stolařství a truhlářství?

Sídlo firmy: Ivančice - bývalý areál ZD Němčice (směr Moravský Krumlov, Brno je cca 30 km od Ivančic)
GPS Souřadnice: Loc: 49°5'24.135"N, 16°22'12.781"E

Nový web | 18.03.2013 | Změnili jsme kabát naší firmy, název R&H Stolařství jsme změnili na Stolařství Ryška, zpravili jsme informace a vzhled webu, doufáme, že zde najdete veškeré potřebné informace. více novinek zde

Telefon:

+420 606 149 163

Email:

info@stolarstvi-ryska.cz

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.