Informace o truhlářské a stolařské firmě, která nabízí komplexní služby v oblasti zakázkové výroby nábytku

Počátky firmy Stolařství Ryška z Ivančic sahají do roku 1999. Stolařská a truhlářská firma se od počátku své existence zabývá službami v oblasti zakázkové výroby nábytku, stolařských prací a truhlářských prací v provozovně a výrobním oddělení nábytku v Ivančicích. Od našeho vzniku jsme zpracovali několik desítek truhlářských a stolařských zakázek, většinou se jednalo o zakázkovou výrobu nábytku na klíč.

Hlavní činností naší stolařské firmy je tedy zakázková výroba nábytku (výroba kuchyňských linek, vestavěných skříní, pokládání plovoucích podklah, výroba vnitřního i venkovního nábytku - pergoly nebo zahradní materiál, výroba a montáž obložení, interiérových schodišť, zábradlí a v neposlední řadě nářez materiálu), od samotného počátku naší firmy se snašíme poskytovat precizní a dokonalou práci, tak aby byl náš klient maximálně spokojen.

Sídlo firmy se nachází v Ivančicích v bývalém areálu ZD Němčice. Zakázkovou výrobu nábytku realizujeme pro klienty po celé České republice, zejména v Brně (cca 30km od Ivančic).

Nový web | 18.03.2013 | Změnili jsme kabát naší firmy, název R&H Stolařství jsme změnili na Stolařství Ryška, zpravili jsme informace a vzhled webu, doufáme, že zde najdete veškeré potřebné informace. více novinek zde

Telefon:

+420 606 149 163

Email:

info@stolarstvi-ryska.cz

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.